Розумні датчики

Розумні датчики Nous

На відміну від інших елементів розумного дому, різноманітні розумні датчики ZigBee практично повністю скопіювали принцип роботи своїх звичайних провідних попередників. Основні нововведення були спрямовані на легкість та зручність інтеграції в загальну систему розумного дому.

Так, розглядаючи розумний датчик руху, ми бачимо стандартне оформлення: спеціально оформлену лінзу пристрою, за якою знаходиться сенсор. Якісні зміни – це батарейка, якої вистачає на декілька років роботи (легко міняється) та ZigBee як спосіб комутації. Перевагою такого підходу є універсальність застосування: можна легко покращити вже існуючі системи за допомогою розумних датчиків Nous. Розумний датчик руху може бути застосований не тільки для того, щоб сигналізувати про рух в зоні огляду і наступне спрацювання тривожної сигналізації, але і для простого включення освітлення. Знову ж таки, на його роботу можна накласти обмеження за часом роботи, освітленню кімнати, сигналів спрацювання інших датчиків.

Наступний вид розумного датчика - відкривання дверей чи вікон. Очевидно, що крім охоронно-тривожних аспектів, його можна поставити і на обслуговування внутрішніх дверей дитячої кімнати. Прокинулася дитина і вийшла з кімнати, коли всі сплять, – тихий сигнал батькам, що варто перевірити, чи все в порядку. Також можна завжди дистанційно отримати звіт, чи закрито всі двері і вікна оселі.

Окремо стоїть робота розумного датчика протікання води. Він життєво необхідний, щоб не затопити сусідів. А в випадку, якщо це роблять сусіди, – запобігти масштабній шкоді власності. Такі розумні датчики варто використати у всіх «мокрих місцях» квартири. Опціонально ним можна доповнити холодильник: отримаємо сигнал, що забився дренаж розморозки, і варто негайно ним зайнятися, поки вода не полилася прямо з-під дверцят.

Розумний датчик температури та вологості поряд з виконанням прямих функцій – скидати на «хмарку» та смартфон відповідні дані - може бути використано й для догляду за маленькою дитиною. Очевидно, якщо температура ліжечка змінилися, то дитина розкуталась, а якщо підвищилась вологість, то треба перевірити, що саме це зумовило.

Не буває багато розумних датчиків – є правильно спроектований розумний дім.

Отримайте знижку 5%
за підписку на новини
Дякую за підписку! Перевірте пошту, ми відправили Вам пром код на знижку 5%