Розумні вимикачі

Розумні вимикачі Nous

Мабуть, кожен з нас хоч в раз в житті потрапляв в ситуацію, коли довгий-довгий коридор, а вимикач для включення освітлення знаходиться в протилежному кінці. Для тих, хто заходить – зручно, а от якщо виходиш з кімнати в темний коридор – не до сміху. Звичайно, можна протягнути ще один провід і поставити пару так званих маршевих вимикачів, але куди простіше викинути механічний, а натомість поставити розумний вимикач світла. Хочете включити голосом – буде голосом, хочете використати освітлення як будильник – буде спрацювання по таймеру, ну і пальцем теж можна тикнути – він же розумний вимикач, він зрозуміє.

Замінивши всі вимикачі на розумні вимикачі Nous, можна забути про ситуацію, коли забули вимкнути світло, чи, навпаки, не включили нічну підсвітку доріжок приватного будинку. Не треба буде вивільняти зайняту руку, щоб включити світло в передпокої, – воно саме з’явиться по команді голосом чи по сигналу від датчика руху.

Бездротовий варіант розумного вимикача може бути розміщений в будь-якому необхідному для комфорту місці, а в найпростішому випадку навіть замінити кнопку дверного дзвінка. При цьому з’являється варіант як сигналізувати звуком, так і включити мигання освітлення, що важливо при роботі в навушниках.
Розумні вимикачі можуть бути суміщені також і з вмиканням-вимиканням води, раз і назавжди вирішивши проблему поливу при тривалій відсутності вдома. Аналогічно, можна реалізувати плановий полив газону, як і, сумістивши з датчиком вологості, не робити цього, коли йде дощ.

Окрема категорія - «невидимі» розумні вимикачі, коли управління здійснюється виключно зі смартфона, по суті їх правильніше називати «розумне реле». Перевагою є мобільність встановлення та гнучкість програмування. Не потрібно прокладати нові проводи управління чи втручатися в уже звичну роботу виконавчих механізмів. Розумний вимикач перехопить керування в електрощитку, або ж він може бути вмонтований прямо в корпус приладу. Забудьте про окремий пульт для воріт, підйому штор, управління освітленням тощо: команда зі смартфона чи голосом, і все працює як треба, бо розумне.

Отримайте знижку 5%
за підписку на новини
Дякую за підписку! Перевірте пошту, ми відправили Вам пром код на знижку 5%