Розумне освітлення
Розумна лампочка NOUS Smart Wifi Bulb P3
 
Розумна лампочка NOUS Smart Wifi Bulb P3
399 грн 279 грн
Розумна лампочка NOUS Smart Wifi Bulb P4
 
Розумна лампочка NOUS Smart Wifi Bulb P4
399 грн 279 грн
Розумна 5M RGB Bluetooth стрічка NOUS F6
 
Розумна 5M RGB Bluetooth стрічка NOUS F6
779 грн 639 грн
Розумна 5M RGB+IC WiFi стрічка NOUS F4
 
Розумна 5M RGB+IC WiFi стрічка NOUS F4
1 149 грн 899 грн
Розумна 10M RGB+IC WiFi стрічка NOUS F5
 
Розумна 10M RGB+IC WiFi стрічка NOUS F5
1 699 грн 1 349 грн
Розумна лампочка NOUS Smart Wifi Bulb P8
 
Розумна лампочка NOUS Smart Wifi Bulb P8
399 грн 279 грн

Проблема розширити світловий день завжди була актуальною. Від вогнища в печері ми перейшли до лучин і свічок, згодом з’явилося газове освітлення. З винайденням електричної лампочки ми отримали, здається, ідеальний варіант, але потенціал модернізації зовсім не вичерпано: просту спіраль розжарювання з ККД в 15% змінили світлодіоди, а потім прийшла черга і розумного освітлення.

Розумне освітлення – це рішення по управлінню світлом без того, щоб шарити рукою по стіні в пошуках вимикача. Це можливість налаштовувати яскравість, інтенсивність, світлову температуру та кольорову гамму.

Розумні лампочки Nous

Розумна лампочка – це складний пристрій, який включає не лише джерело світла широкого спектру – світлодіоди, а також і модуль зв`язку (наприклад, WiFi), датчик диму, акумулятор тощо. В свою чергу окремі лампочки можуть бути задіяні в систему, що дозволить реалізувати комплексне управління з пульта чи смартфона, в тому числі і голосом. Розумна лампа Nous може бути зкомпонована з датчиком руху – світло включатиметься автоматично при появі в зоні людини, що ідеально для сходової клітки чи передпокою.

В силу розповсюдження, з`явився й інший термін для джерел розумного освітлення: смарт-лампочки, від англійського smart.

А що найбільше тішить: з розумними лампочками ситуація "ой, забули виключити світло" стає неможливою!

Розумні світлодіодні стрічки Nous

Деколи дизайн інтер`єру чи власні бажання спонукають отримати щось більше, ніж прості точкові джерела світла. Можна, звісно, оформити все за допомогою великого числа лампочок малої потужності, але є більш вдалий варіант – світлодіодна стрічка.

Розумна світлодіодна стрічка включає в себе елементи всіх трьох кольорів та дозволяє вільно міняти свою довжину. Не слід думати, що це рішення є куди менш надійне від міцних корпусів звичайних ламп: стрічку Nous LED можна сховати в спеціально призначений для неї алюмінієвий профіль, також є варіант Nous RGB в силіконовому облаштуванні, що витримує більше 120 градусів нагріву. В загальному ж випадку розумна LED стрічка просто приклеюється по потрібній поверхні за допомогою вже нанесеного на неї клейкого покриття, захищеного паперовою смужкою. Cвітлодіодні розумні стрічки дуже добре підходять для оформлення кухні або робочого кабінету. Можна сформувати безтіньову робочу зону, а додатковий датчик руху дозволить створити справді розумне освітлення, яке буде самостійно включатися при необхідності та гаснути, як тільки зникне рух.

Отримайте знижку 5%
за підписку на новини
Дякую за підписку! Перевірте пошту, ми відправили Вам пром код на знижку 5%