Розумні розетки

Розумні розетки Nous

Розумний дім – це передусім можливість управляти розподіленням електроенергії. Потрібно мати можливість включати та відключати її не тільки фізично, а й віддалено, а також бачити графіки енергоспоживання. Для реалізації цього як ніщо інше підходить розумна розетка Nous. Фізично вона реалізована як «вкладиш» в звичайну розетку, тобто для використання не потребує ніякого втручання в уже існуючу електропроводку. Треба лише купити розумну розетку та встановити на смартфон застосунок NOUS Smart Home. Після цього ми отримуємо можливість включати і виключати споживачів загальним споживанням до 16А без витягування вилки, в тому числі й голосом.

Перш за все потрібна смарт розетка для бойлера, для холодильника. Переглянувши графік роботи бойлера, можна виділити період, коли в підігріві води не має жодної необхідності, і просто його не включати. А якщо забули виключити перед тривалою відсутністю – команда зі смартфона і ось уже електролічильник не мотає лишнього.

Розумна розетка з Wi-Fi або ZigBee управлінням дозволяє реалізувати як окреме керування кожною, так і об’єднувати їх в групи. Розумна вай-фай розетка може включатися по таймеру, голосовим управлінням, також на корпусі є кнопка для управління споживачами «вручну».

Якщо розглядати всі можливості, то розумна Wi-Fi розетка може замінити собою таймер, включаючи та виключаючи споживачів по графіку (акваріум, освітлення на дворі, регулювання роботи пральної машини і гідрофора, електроопалення). Ця функція - невід’ємний атрибут оптимізації споживання при двотарифному споживанні електроенергії.

Друге не менш важливе застосування розумної WiFi розетки – це реалізація почергового включення потужних споживачів, щоб не перевантажувати електропроводку. Наприклад, якщо включаємо в певний час пральну машину і при цьому відключаємо бойлер, то загальне споживання ванної кімнати не перевищить 10А. А от без розумної розетки Nous можливе одночасне включення, і тоді загальне споживання сягне 20А.

Розумні подовжувачі Nous

Частковим випадком реалізації розумних розеток Nous є розумний продовжувач Nous. Зібравши всі плюси одиночних розеток, родзинкою на торті додалися ще й USB-порти (5 Вольт). Всі розетки продовжувача можуть бути задіяні незалежно. При бажанні можна реалізувати біжучі вогні на ялинку чи мигаючу рекламу.
Розетки розумного дому – це й неможливість ситуації «ой, забули виключити праску». Кілька рухів пальців по екранчику, і от як видно, чи дійсно що забули (йде споживання). А якщо йде - то і відключити. Нічого не заважає поставити такі розетки й електромагнітні клапани на вхід води та газу, та відключати віддаленою командою всі комунікації. Розумний дім – безпечний дім.

Отримайте знижку 5%
за підписку на новини
Дякую за підписку! Перевірте пошту, ми відправили Вам пром код на знижку 5%