Товари Tasmota

Tasmota - це рішення для розумного дому, яке дозволяє зручно та ефективно керувати побутовими приладами.

Одною з головних переваг Tasmota у порівнянні зі звичайними розумними пристроями на серверах Tuya - це відкритість та можливість налаштування на свій смак. Відкритий код та можливість змінювати налаштування дозволяє користувачам створювати свої власні сценарії та розширювати можливості пристроїв.

Крім того, Tasmota підтримує більше протоколів підключення(наприклад MQTT), що дозволяє користувачам підключати пристрої до будь-якої системи розумного дому. Це робить Tasmota універсальним рішенням для будь-якої розумної системи.

Розумна розетка WiFi з Tasmota A1T дає можливість віддаленого керування вимкненням та увімкненням підключеного до неї приладу а також контролювати споживання електроенергії .

Розумний подовжувач з Tasmota A5T дозволяє керувати роботою до 6 приладів( 3 розетки 220в та 3 USB), які підключені до нього.

Розумний вимикач з Tasmota L1T для однієї лампочки або L2T для двох надає можливість регулювати яскравість світла, а також віддалено керувати увімкненням та вимкненням.

Розумне реле перемикач з Tasmota L13T для монтажу в підрозетник дозволяє керувати одним або двома будьякими приладами.

Розумний модуль штор з Tasmota L12T дозволяє автоматизувати керування шторами відповідно до заданого графіка або потреби.

Товари Tasmota - це не просто розумні пристрої, це продукти, які дозволяють зробити ваш розумний дім справді розумним та зручним для життя. Купити смарт розетку, смарт подовжувач, смарт вимикач, смарт реле перемикач, смарт модуль штор можна в нашому інтернет-магазині Nous. Обирайте продукти Tasmota та робіть свій дім розумним разом з Nous.

У нашому інтернет-магазині Nous ви можете купити товари Tasmota за доступною ціною та забезпечити свій дім інноваційними технологіями. Обирайте розумні пристрої Tasmota та робіть свій дім справді розумним разом з Nous.

Отримайте знижку 5%
за підписку на новини
Дякую за підписку! Перевірте пошту, ми відправили Вам пром код на знижку 5%