Розумні камери

Розумні камери Nous

Уявіть пристрій, який не тільки передає потокове відео і звук в хмарне сховище, а ще й відслідковує рух в зоні огляду та ставить мітки. Це розумна камера. Сумісність з усіма операційними системами дозволяє віддалено отримувати доступ до розумної камери, перебуваючи в будь-якій точці світу. Необхідно лише смартфон чи стаціонарний комп’ютер з доступом в Iнтернет. Вхід та управління розумною камерою здійснюється через спеціальний програмний додаток NOUS Smart Home app, який можна вільно завантажити.

Безпровідний Wi-Fi інтерфейс Nous камери дозволяє навіть просто поставити її на стіл та ви користовувати як відео няню, щоб наглядати за сном дитини. Автоматично буде відправлено сигнал, як тільки дитина почне рухатися. Завдяки наявності вбудованого мікрофона можна почути, якщо дитина плаче чи кашляє.

Розумна WiFi камера Nous зкоплектована з сервомоторами, що суттєво збільшує поле огляду. Це важливо для перехресного «безтіньового» спостереження. Включена в облаштування системи охорони дому розумна онлайн камера дозволить вчасно помітити підозрілий рух і навіть налякати зловмисника голосом, гаркнувши через вбудований динамік: «Я тебе бачу, киш!» При потребі камера може бути легко встановлена чи переміщена в інше місце. До неї треба прокинути тільки проводи живлення або скористатися акумулятором чи повербанком.

Розумна онлайн вайфай камера стане в нагоді, якщо ваше хобі - спостереження за тваринами чи птахами. Вулична розумна камера в захищеному від вологи виконанні дозволить зробити якісні знімки та відео. Мале енергоспоживання дозволить їй працювати тривалий час і від повербанку до 24 і більше годин, враховуючи популярні зараз ємності. Нічний же режим дозволить отримати зображення сов чи візитів тварин, коли всі давно вже сплять. Інфрачервоні світлодіоди підсвітки автоматично включаються при настанні темного часу доби або при виключенні освітлення в приміщенні. Ця технологія розумних камер дозволяє вести відеоспостереження навіть в умовах повної відсутності світла.

Навіть найпростіший варіант – навести розумну онлайн камеру на годівницю для птахів - принесе масу задоволення. На відміну від звичайного спостереження, можна відкинути час, коли в зоні огляду відсутній рух.
У вас свято і хочете, щоб до нього он-лайн приєдналися далекі родичі? Передаємо управління розумною камерою, і от вже віддалений учасник стає куди ближчим.

Розумна камера Nous – це не тільки досконалий інструмент, який дозволить якісно вирішувати багато завдань для свого дому, але може стати й просто хорошим подарунком на день народження.

Отримайте знижку 5%
за підписку на новини
Дякую за підписку! Перевірте пошту, ми відправили Вам пром код на знижку 5%